Жаңалықтар

Екі күнге созылған қалалық химия олимпиадасы аяқталды, қаланың 80 нен астам мектебінен 180 ге жуық оқушы қатысқан ғылым бәсекесі өз деңгейінде өтті. Қалада тұңғыш рет өткізіліп отырған бұл олимпиада бұл олимпиада Астана қаласының білім басқармасы «Астана дарыны» ғылыми практикалық орталығы МҚКК және Респуликалық «KAZBILIM» орталығының бірлесуімен өтіп отыр. Қала мектептерінің бұған дейінгі олимпиада нәтижелерін ескере отырып екі деңгейге бөлінді. Қаладағы дарынды балаларға арнғалған мектептер мен бұған химия олимпиадаларында үздік нәтиже көрсетіп жүрген №66 мектеп-лицейі қатарлы мектептер жоғары лигаға, қарапайым мектептер бастаушы лигаға топтастырылды. Бұл олимпиада жылда өз үрдісін табады деген сенімдеміз.  8  сынып бастауыш лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
01 Жолымбетов Мадияр №60 ШЛ рус 32 18 50 ІІІ
02 Жайлау Алихан №60 ШЛ рус 33 19 52 ІІ
03 Медетбекова Алуа №60 ШЛ рус 36 14,5 50,5 ІІІ
04 Аймухамедова Асем №60 ШЛ рус 35 16 51 ІІІ
05 Далабаева Ерке №48 ШЛ каз 14 9 23
06 Тускен Рахат №31МГ орыс 4,5
07 Бекбосынова Маруа НУО «Экономический лицей орыс 31,5 7 38,5 Гр
08 Бегалиева Венера Багдатовна №55 ОМ қаз 6,5 6,5
09 Асылбек Абылай №74МГ қаз 9,5 9,5
10 Актай Томирис №41ОМ орыс 6,5 6,5
11 Исмагамбетова Томирис №23ОМ орыс 25,5 12 37,5 гр
12 Тен София №71МЛ орыс 1,5 1,5
13 Зацепина Наталья МКНО орыс 3 3
14 Тургинбеков Алмаз №30МГ орыс 11,5 20 31,5
15 Каракулев Константин №30МГ орыс 27 14 41 ІІІ
16 Копылов Федор №27МЛ орыс 11 12,5 23,5
17 Васильев Григорий «Столичный» орталығы орыс 19,5 9,5 29 гр
18 Жамалиева Дильназ №32 МГ орыс 7,5 7,5
19 Даркулов Даниал №32 МГ орыс 6 6
20 Зуфаров Султанбек №32МГ орыс 9 9
21 Бақыт Лира №73МЛ қаз 15 0 15
22 Бекеметқызы Ақерке №73МЛ қаз 10 10
23 Алпыс Исламбек №67Г қаз 7,5 7,5
24 Мейрбек  Светлана №3МГ орыс 8 8
25 Ахметбекова Арузат №18ОМ  каз 35 27 62 І
26 Мәліков Алан Жантөреұлы МГ №4 қаз 22 18 40 ІІІ
27 Жарқынбек Альрами Нұрболұлы МГ №4 қаз 31 21 52,5 ІІ
28 Бақтыбай Ақжүніс Әлімжанқызы №61 орта мектеп қаз 6 6
29 Сарбасова Алуа Школа-лицей №1 орыс 10 10
30 Андреев Никита Школа-лицей №1 Орыс 5 5
31 Ибраева Аружан №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі қаз 7,5 7,5
32 Иванищева Алина Г№6 орыс 18,5 27 45,5 ІІІ
33 Маратұлы Жақсылық №65 МГ қаз 9,5 9,5
34 Баяндин Гошан Школа №10 қаз 10,5 10,5
35 Кожагулова Карина СШ №16 орыс 9,5 9,5
36 Дроздов Руслан ШГ №63 орыс 10 10
37 Тұрғымбай Томирис №25 ОМ қаз 2,5 2,5
38 Құрметова Камила №68 ОМ қаз 3 3
39 Хохленко Виталий №20 СШ орыс 6,5 6,5
40 Өмірзақ Азиза №64 МЛ қаз 9 9

  8 сынып жоғары лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
01 Тұрғанов Еркебұлан №82 «Дарын» МЛ қаз 20,5 13 33,5 ІІІ
02 Өмірзақ Бекзат №82 «Дарын» МЛ қаз 10 10
03 Қалабаев Әлішер №82 «Дарын» МЛ қаз 24 15 39 ІІ
04 Балмағанбет Мадихан ДБА №9 «Зерде» қаз 7 7
05 Байток Бағдана ДБА №9 «Зерде» қаз 6 6
06 Керімқұл Айғаным ДБА №9 «Зерде» қаз 9+3 13 25 Гр
07 Сағади Ерасыл ДБА №9 «Зерде» қаз 16 13 29 ІІІ
08 Омарбеков Асқарбек №66 мектеп-лицей қаз 18 25 43 ІІ
09 Абир Әлихан №66 мектеп-лицей қаз 5 5
10 Кульдиков Бахтияр №66 мектеп-лицей қа 4 4
11 Кемеңгер Қуатбек №66 мектеп-лицей қаз 2 2
12 Таубаев Темірлан НұрОрда МЛ қаз 8 8
13 Қанатұлы Жалғас ҚТЛ қаз 2 2
14 Серікқазы Сержан ҚТЛ қаз 1 1
15 Түбекбай Бірлік НұрОрда МЛ қаз 0 0
16 Қалиева Айгерім РФМШ қаз 20 29 49 І
17 Қалмахан Нұрхат НұрОрда МЛ қаз 3,5 3,5
18 Бостанов Тамерлан ДБА№9  «Зерде» қаз 12 16 28 ІІІ

9 сынып бастауыш лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
1. Жукенова Сабина №60МЛ рус 21,5 28 49,5 ІІІ
2. Раисова Аиым №60МЛ рус 15,5 28 43,5 гр
3. Тимурзиев Сайфутдин  №60МЛ рус 7 7
4. Болат Жансая ШЛ №48 каз 4,5 4,5
5. Воронцова Надежда ШГ №31 рус 22,5 20 42,5 гр
6. Джумашева Айяжан НУО «Экономический лицей рус 15 26 41 гр
7. Мусаев Арман №53МЛ орыс 0 0
8. Мархабаев Арман №53МЛ қаз 1,5 1,5
9. Хамитжанова Томирис №76МЛ қаз 5,5 5,5
10. Мауленова Ұлбибі №74МГ қаз 1 1
11. Бушмакина Юлия №41ОМ орыс 3 3
12. Әбдіқұл Адина №72МЛ қаз 3 3
13. Мишина Елизавета №36 ОМ орыс 1 1
14. Бухатов Бекзат №71МЛ қаз 2,5 2,5
15. Капашева Айгерим №30МГ орыс 25,5 26 51,5 ІІІ
16. Сенников Михаил №27МЛ орыс 4 4
17. Дурнев Никита №59 МЛ орыс 5,5 5,5
18. Баяхметова Айгерим «Столичный» орталығы орыс 13 24 37  
19. Жаксыгельдиева Элеонора №32МГ орыс 6,5 6,5
20. Мағжан Дауыл №73МЛ қаз 34,5 30 60,4 ІІ
21. Мүбарак Ілияс №73МЛ қаз 12,5 30 42,5 Гр
22. Жанабаева Жұлдыз №73МЛ қаз 5,5 5,5
23. Нурымғалиев Азатқали №73МЛ қаз 5,5 5,5
24. Береза Алейна СШ №20 орыс 0 0
25. Сазанович Алена №3МГ орыс 15,5 26 41,5 Гр
26. Базарбек Асем №18ОМ қаз 45 28 73 І
27. Ашенов Адильхан Асланович МГ№4 қаз 5,5 5,5
28. Мусаева Ақерке Ермекқызы МГ№4 қаз 10 26 36
29. Тукен Гүлім Мейрамқызы №61 Орта мектеп қаз 1 1
30. Сұлтанова Гүлнұр №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі қаз 21 29 60 ІІ
31. Хасенов Әділ №5 гимназия қаз 3,5 3,5
32. Нұржанова Диана №64 МГ қаз 0 0
33. Мустахинова Дильназ №32 ШГ орыс 1,5 1,5
34. Маткеева Юлия №28 Школа орыс 1 1
35. Нургази Алдияр №1 ШЛ орыс 1 1
36. Букен Жалғас №18 ОМ қаз 35 16 51 ІІІ
37. Кеулимжаева Балауса №25 ОМ қаз 0 0
38. Құлмаханбет Айсулу №25 ОМ қаз 0 0
39. Агасанли Дамир №53ШЛ орыс 2 2
40. Жанабаева Мадина №6 Г орыс 25,5+2 28 55,5 ІІ

9 сынып жоғары лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
01 Солтанбекова Алдана №82 «Дарын» МЛ қаз 2 2
02 Тұрлыбаева Ақнұр №82 «Дарын» МЛ қаз 3
03 Кумашев Адиль ДБА №9 «Зерде» қаз 12 12
04 Дыбыспаева Дина ДБА №9 «Зерде» қаз 10 10
05 Бектуров Данарбек №66 мектеп-лицей қаз 47 17 64 І
06 Сапарымбетова Манат РФМШ Қаз 25 10,5 35,5 ІІІ
07 Ержанұлы Асқар НұрОрда Рус 15 8 23 Гр
08 Мұхамедхан Қуаныш РФМШ Қаз 0 0
09 Құдабаева Амина РФМШ Қаз 25 13 38 ІІІ
10 Жеткерин Жания ДБА №9 «Зерде» Қаз 8 8
11 Ахатқұл Дінмұхамет РФМШ қаз 1 1
12 Азат Жоламанов НұрОрда Рус 50 10,5 60,5 ІІ
13 Нұртаев Нұржан НұрОрда Рус 9 9

  10 сынып бастауыш лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
1. Садвакасова Даржан №60 ШЛ рус 11 11
2. Мухаметкалиева Акиик №60 ШЛ рус 5,5 5,5
3. Кабдуллина Карина №60 ШЛ рус 1 1
4. Жұмабек Аружан №48ШЛ каз 5 5
5. Вишневская Анжелика №31 рус 24 25,5 49,5 ІІ
6. Коврижных Алина НУО «Экономический лицей   20 24 44 ІІІ
7. Жамбуршиева Асемай Дауренқызы №40 ОМ рус 9,5 9,5
8. Кабыкеева Камила Зеинқызы №53МЛ қаз 9 9
9. Агасанли Дамир Ханышоглу №53МЛ қаз 2 2
10. Өсербай Сандуғаш №70МЛ рус 12 12
11. Морозова Татьяна №41ОМ қаз 2 2
12. Разиев Гидаят №6Г орыс 8 8
13. Кабдрахман Сұлтан №72МЛ орыс 16 16
14. Сарсекеев Данияр №72МЛ орыс 0
15. Ахмет        Сабина №71МЛ орыс 5,5 5,5
16. Мұрат Еламан №30МГ қаз 41+1 18 67 І
17. Абдрахманова Диляра №30МГ орыс 26,5 27 53,5 ІІ
18. Нуранов Алишер №30МГ орыс 26 17 43 ІІІ
19. Киселева Ирина №27 МЛ қаз 23 26,5 49,2 ІІ
20. Аман Рахат №59 МЛ орыс 7 7
21. Абенов Мадияр №32МГ қаз 14 14
22. Жуманов Азамат №32МГ орыс 20,5 20 40,5 Гр
23. Садыкова Томирис №32МГ орыс 2,5 2,5
24. Омертасов Диас №73МЛ орыс 13 13
25. Ергалиева Фатима №73МЛ қаз 21,5 26 47,5 ІІ
26. Ештай Али №73МЛ қаз 0
27. Яворская Вероника №3МГ қаз 18 24,5 42,5 ІІІ
28. Жағыпарова Әлия Амангелдіқызы МГ №4 қаз 10 10 Гр
29. Жақып Нұр-Асыл МГ №4 қаз 9 9
30. Увалиева Аида Абикенқызы №61 Орта мектеп қаз 6 6
31. Зейнолла Ануар №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі қаз 25 28 53 ІІ
32. Аманжолова Лаура №16 СШ орыс 3,5 3,5
33. Аманкелді  Аружан №57 СШ орыс 1 1
34. Эркинова Гузаль №65ШГ орыс 21 13 34 гр
35. Жарасов Арсен №5 МГ орыс 12 12
36. Саматова Индира №64 МЛ қаз 8,5 8,5
37. Ермек Айжан №20СШ орыс 2,5 2,5
38. Чумакова Полина №28СШ орыс 2 2

10 сынып жоғары лига

  Олимпиадаға қатысушылардың аты-жөні Мектеп Оқытылу тілі Ұпай саны   Орын
I тур ІІ тур барлығы
  Балтабаева Ділназ ДБА №9 «Зерде» қаз 20 22 42 ІІІ
2. Арыстанбек Зере ДБА №9 «Зерде» қаз 16 13,5 29,5 Гр
  Абилкасым Даурен №66 мектеп-лицей қаз 39 25,5 64,5 ІІ
  Сериков Темірлан №66 мектеп-лицей қаз 21 10 31 Гр
  Қасымжан Едіге №66 мектеп-лицей қаз 18 3 21
  Хомар Шыңғыс «НұрОрда» МЛ рус 45,5 21 66,5 І

Марапаттау рәсімі туралы алдағы күнде мектептерге қосымша хабарлама жіберіледі. Республикалық «KAZBILIM» орталығы ақпараты